O Firmie

Jesteśmy na rynku od ponad 7 lat. Otworzyliśmy biura w Tomaszowie Maz., Piotrkowie Tryb., Brzezinach, Wolborzu, Woli Bykowskiej dzięki czemu jesteśmy bliżej Ciebie.

W drodze do sukcesu opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie leasingu pracowniczego, outsorcingu i doradztwa personalnego. Proponujemy nowoczesne i najefektywniejsze rozwiązania z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a potrzeby i cele naszych Partnerów traktujemy indywidualnie. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów i konsultantów terenowych to eksperci w swoich dziedzinach.

Posiadamy szeroką bazę danych pracowników tymczasowych, którą stale aktualizujemy i rozbudowujemy. Dzięki niej jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni personel zarówno dla małych, rodzinnych firm jak i międzynarodowych koncernów.

Kluczem Naszego sukcesu jest natychmiastowa odpowiedź na potrzeby naszych Klientów oraz profesjonalizm świadczonych usług kadrowych w procesach rekrutacyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kandydatów oraz Klientów nie ustajemy w zdobywaniu wiedzy na temat nowoczesnych metod rekrutacyjnych i stale poszerzamy zakres świadczonych usług.

Sukces i zadowolenie naszych Partnerów jest naszym sukcesem!