Personal System Service

O firmie

Jesteśmy na rynku<br>od ponad <b><u>18 lat</u></b>
Personal System Service

Jesteśmy na rynku
od ponad 18 lat

Personal System Service to agencja pracy stałej i tymczasowej, która na polskim rynku istnieje od 2005 roku. Biura na terenie całego kraju – w Tomaszowie Mazowieckim, Piotrkowie Trybunalskim, WarszawieSiedlcach – pozwoliły stworzyć rozbudowaną bazę pracowników tymczasowych oraz stałych.

Regularnie ją aktualizujemy, dzięki czemu każdy zgłaszający się do nas Pracodawca może dobrać do swojej firmy odpowiednich Pracowników, a obie strony będą w pełni zadowolone z obowiązujących zasad zatrudnienia, które są zawsze jasne i przejrzyste.

Personal System Service

Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania

Doświadczenie pozyskane w zatrudnianiu pracowników pozwala nam na świadczenie szeregu usług, takich jak m.in. outsourcing pracowniczy, leasing pracowniczy czy doradztwo personalne. Nowoczesne rozwiązania, dzięki swojej efektywności, umożliwiają realizację indywidualnych potrzeb i celów naszych Klientów.

Prowadzimy zaangażowane, w pełni profesjonalne działania, dzięki którym nasi Partnerzy mogą osiągnąć sukces – zaufało nam już wiele małych, rodzinnych firm, jak i międzynarodowych koncernów.

Personal System Service to wykwalifikowany zespół złożony ze specjalistów i konsultantów terenowych. W swoim codziennym działaniu korzystamy z nowoczesnych metod rekrutacyjnych, a wszystkie usługi świadczymy z wykorzystaniem wiedzy eksperckiej i kształtowanych przez lata umiejętności. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom to, co najlepsze. Zapraszamy do kontaktu.