Personal System Service

Praca stała

Nowoczesne i efektywne metody rekrutacyjne pozwalają naszej agencji pracy na tworzenie rozbudowanej bazy pracowników, z której mogą korzystać współpracujące z nami firmy, wybierając do zatrudnienia osoby spełniające ich szczegółowe wymagania. Praca stała to praca długoterminowa, w pełnym wymiarze godzin lub na część etatu (w zależności od umowy). Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska różnego szczebla – dla naszych Klientów szukamy zarówno pracowników fizycznych z konkretnymi kwalifikacjami, jak i pracowników biurowych.

Praca stała – co zyskuje Pracownik?

Samodzielne szukanie pracy stałej to codzienne składanie wielu CV i czekanie na indywidualny odzew od pracodawcy. Tymczasem pomoc w postaci agencji zatrudnienia sprawia, że Pracownik nie musi martwić się uciążliwym poszukiwaniem pracy – wystarczy, że zgłosi się do nas ze swoim CV, a my wprowadzimy jego dane do bazy pracowników. Gdy tylko współpracujący z nami Pracodawca będzie poszukiwał osoby o predyspozycjach i kwalifikacjach posiadanych przez Pracownika – będzie możliwe podpisanie umowy o pracę stałą.

Praca stała to stabilność zatrudnienia oraz regularność dochodów finansowych. To też prawa i przywileje pracownicze w postaci 20 lub 26 dni urlopu wypoczynkowego, możliwości skorzystania z bezpłatnego urlopu, pobierania dodatkowych świadczeń. Jest to dobry wybór dla osób, które chcą rozwijać się w danym kierunku, zdobywać nowe doświadczenie oraz konkretne kwalifikacje.

Praca stała – co zyskuje Pracodawca?

Proces rekrutacyjny bywa długi – wiele CV nie spełnia wymagań Pracodawcy, a znalezienie osoby, która posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje, jest czasochłonne. Dlatego przeprowadzenie rekrutacji poprzez agencję zatrudnienia jest rozwiązaniem, które ułatwia Pracodawcy zarządzanie swoją firmą. Z rozbudowanej bazy danych uzyskuje on informacje tylko o tych Pracownikach, którzy faktycznie spełniają wszystkie jego wymagania – i może ich od razu zatrudnić, w ramach umowy o pracę stałą. To zdecydowana oszczędność czasu i kosztów. Pracodawca zyskuje Pracownika, który wpisuje się w oczekiwania jego firmy.

Personal System Service

Umów się na rozmowę