Dla pracownika

Inwestujemy w Pracowników!

Dajemy szansę rozwoju pracownikom z bogatym doświadczeniem zawodowym jak również tym, którzy stawiają pierwsze kroki w sektorze zawodowym.

Pomagamy wrócić do zawodu po wieloletniej przerwie oraz ułatwiamy znalezienie pierwszej pracy absolwentom szkół zawodowych, pomaturalnych i wyższych uczelni…

Personal System Service to coś więcej niż Agencja Pracy Tymczasowej.

Wiemy, że inwestycja w Pracownika opłaca się najbardziej. Oferujemy pracę na korzystnych warunkach finansowych, zapewniamy transport do miejsc pracy, służymy radą w zakresie doradztwa personalnego.

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest start w dorosłe życie. Pomagamy w znalezieniu pracy absolwentom szkół średnich i wyższych, którzy stawiają pierwsze kroki w sektorze zawodowym. Dajemy możliwość pracy uczniom i studentom w czasie wolnym od nauki, pozwalając im tym samym na zdobycie tak istotnego w tych czasach doświadczenia zawodowego.

Ułatwiamy wykwalifikowanym pracownikom z doświadczeniem znalezienie pracy w zawodzie, w którym przez lata zdobywali doświadczenie i dokształcali swoje umiejętności.

Cenimy lata pracy i nabyte kwalifikacje, dlatego nie odwracamy się od pracowników w wieku 50+. Chcemy by podtrzymywali swoją aktywność zawodową zarówno poprzez pracę stałą jak i stałą posadę.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w najbliższym biurze lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego i wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.