Personal System Service

Nasz zespół

  • Home
  • /
  • Nasz zespół
Personal System Service

Co wyróżnia nasz zespół?

Ciągły rozwój – dzięki szkoleniom i codziennej pracy wciąż zdobywamy nową wiedzę w zakresie pozyskania pracowników i outsourcingu pracowniczego. Dzięki temu, tworzymy zespół zaangażowanych specjalistów do spraw rekrutacji. Wieloletnie doświadczenie dopełniamy wiedzą merytoryczną, którą regularnie aktualizujemy.

Nasza kadra administracyjna pozostaje na bieżąco ze zmianami w prawie pracy. Korzystamy ze wsparcia specjalistów w branży – współpracujemy z kancelariami prawnymi.

Dzięki temu, my zajmujemy się kwestiami prawnymi i administracyjnymi, a Ty zyskujesz wykwalifikowanych pracowników.

Personal System Service

Wspólnie tworzymy zespół

Doświadczenie zdobywa się przez lata – nasza agencja pracy stałej i tymczasowej istnieje na rynku już od 2005 roku i ten czas pozwolił nam na wypracowanie nowoczesnych i w pełni efektywnych metod działania, dzięki którym możemy spełniać wszystkie potrzeby naszych Klientów i pomagać im w realizacji postawionych celów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

W naszych biurze – znajdującym się w Tomaszowie Mazowieckim – pracuje zespół specjalistów, którzy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzą do realizacji każdego powierzonego im zadania. Wspierani przez właściciela i menedżerów mogą razem świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co doceniają nasi Klienci, zadowoleni z dokonanego wyboru: ze współpracy z Personal System Service.

Robert Socha

Founder & CEO

Kinga Socha

COO

Kacper Socha

CMO
team-sm-1
Shane Fisher
CEO & Founder
team-sm-2
Kristin Lane
Art Director
team-sm-3
Philip Howard
Lead Developer
team-sm-1
Shane Fisher
CEO & Founder
team-sm-2
Kristin Lane
Art Director
team-sm-3
Philip Howard
Lead Developer