Personal System Service

Skontaktuj się z Nami

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Możliwy kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą czatu online.

 • (kliknij, aby zobaczyć)
 • (kliknij, aby zobaczyć)
 • Browarna 11/13 lok. 3
  Tomaszów Mazowiecki
  Łódzkie 97-200
Personal System Service

Zadaj pytanie używając formularza kontaktowego

Na wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Jeśli Twoje zapytanie jest pilne skontaktuj się telefoniczne lub za pomocą czatu online.

Możesz również sprawdzić sekcję najczęściej zadawanych pytań znajdującą się poniżej w której być może znajdziesz odpowiedź na swoje zapytanie.

  OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM/AM SIĘ Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

  Pola z * są wymagane.

  Praca tymczasowa to forma zatrudnienia na określony czas – od jednego dnia do nawet kilkunastu miesięcy. Termin wykonywania pracy jest zawsze formalnie określony w umowie, dlatego Pracownik wie, jak długo będzie zatrudniony.

  Pracownik tymczasowy zostaje zatrudniony na umowę o pracę na czas określony – jest to zatem czas wliczany do stażu pracy, a więc uwzględniany przy wyliczaniu wysokości emerytury.

  Pracownik tymczasowy za każdy miesiąc pracy u jednego pracodawcy uzyskuje 2 dni urlopu wypoczynkowego. W danym roku kalendarzowym, w zależności od stażu pracy, każdemu przysługuje 20 lub 26 dni urlopu płatnego.

  Może się zdarzyć, że nowy pracownik nie będzie dobrze się czuł w swojej roli lub pracodawca nie będzie zadowolony z wykonywanych przez niego zadań. Obie strony mogą rozwiązać umowę o pracę zawartą na czas określony, przy zachowaniu okresu wypowiedzenia wynoszącego 3 dni dla umowy zawartej na maksymalnie 2 tygodnie lub 1 tydzień dla umowy na okres dłuższy niż 2 tygodnie.
  Liczba ofert pracy w naszej bazie zależy od sytuacji na lokalnym rynku pracy. Wpływa na to między innymi sezon (w niektórych okresach więcej firm szuka pracowników tymczasowych), ale znaczenie mają też kwalifikacje pracownika, doświadczenie oraz jego dyspozycyjność. Dlatego czas oczekiwania na pracę bywa różny.