Praca jako konserwator czystości na jednym z obszarów Kopalni Biała Góra.

  Dane podstawowe

  Wybierz swoje zdjęcie z komputera lub telefonu. Jeśli masz trudności z przesłaniem możesz dostarczyć fotografię osobiście do siedziby firmy "Personal System Service".

  Dane kontaktowe

  Miejsce zamieszkania

  Wprowadź dane aktualnego miejsca zamieszkania.

  Miejsce zameldowania

  Kliknij tutaj, aby skopiować dane z sekcji "Miejsce zamieszkania".

  Oświadczenia

  1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Personal System Service z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim 97-200 ul. browarna 11/13 lok.usł.3, NIP: 7731072087 (zwaną dalej Administratorem).

  2. Państwa dane wskazane w formularzu kontaktowym będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody, w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość/zapytanie. Podane dane są wyłącznie zbierane do celów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne i nie jest niezbędne dla zawarcia i wykonania umów z Administratorem, lecz jest niezbędne dla odpowiedzi przez Administratora na Państwa wiadomość/zapytanie.

  3. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@personalsystem.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.