Praca Tymczasowa

Praca tymczasowa to elastyczna forma zatrudnienia coraz bardziej popularna na rynku polskim.

Agencja Pracy Tymczasowej zatrudnia pracownika tymczasowego, którego celem jest wykonywanie pracy na rzecz Pracodawcy Użytkownika, według obowiązujących u niego norm, zasad i regulacji prawnych. Pracownik Tymczasowy oddelegowany jest do Pracodawcy Użytkownika gdzie ma miejsce rzeczywiste świadczenie pracy.

Charakter pracy czasowej dla młodych ludzi oznacza nie tylko niezależność finansową ale umożliwia, poprzez krótkie, sezonowe zatrudnienia poznanie lokalnego rynku pracy, zdobycie doświadczenia i zaprezentowanie się potencjalnym pracodawcom.

Elastyczność godzin, możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb i możliwości pozwala na zdobycie dodatkowych środków finansowych dla pracowników w wieku poprodukcyjnym, jak również eliminuje poczucie pustki i wypełnia czas tym, którzy nie potrzebują juz stałego zajęcia.

Praca tymczasowa może trwać od kilku godzin do kilkunastu miesięcy. Często staje się też dla wielu osób, bez względu na wiek, pomostem między pracą czasową a stałym zatrudnieniem. Warto wiedzieć, ze ta specyficzna forma zatrudniania od 2003r jest regulowana ustawą o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, co pozwala poczuć się pracującym w tym systemie bezpiecznie i komfortowo.

Mamy Największe Doświadczenie na Rynku

Personal System będzie Twoim najlepszym partnerem w zdobywaniu nowych doświadczeń zawodowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w kierowaniu do pracy osób, które chcą rozwijać się zawodowo. Współpraca z Personal System Service to gwarancja czystości, jakości i estetyki w miejscu świadczonej przez nas pracy.